تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - تدریس خصوصی آیلتس در شیراز

دانلود کتاب های منتخب

تدریس خصوصی آیلتس در شیراز

تدریس خصوصی و گروهی زبان انگلیسی منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )تدریس خصوصی آیلتس بهترین روش برای رسیدن به نمره های 6 و 7 در کوتاه ترین بازه زمانی است و برای بسیاری از زبان آموزان آشکار است که بهترین استاد های آیلتس امروزه تنها با شیوه تدریس خصوصی و بدور از محدودیت ها و فشار های آموزشگاه ها بصورت مستقل فعالیت میکنند. با توجه به پذیرش شیوه تدریس خصوصی آیلتس بعنوان کوتاه ترین و مطمئن ترین راه برای رسیدن به مدرک آیلتس در میان زبان آموزان، به کار گیری بهترین استاد آیلتس مهمترین گام در رسیدن به نمره مورد نظر ایشان در امتحان آیلتس یا تافل است. اشتباه در این زمینه میتواند به معنی شکست کامل در آزمون و از دست دادن زمان و منابع مالی قابل توجه باشد.

آیین نامه آموزشی

پس از تعیین سطح، شما به ما می گویید چه نمره ای می خواهید. برای مثال، نتیجه ی تعیین سطح شما نمره 3 آیلتس بوده و شما نمره 6.5 می خواهید. . این یعنی هر آنچه شما احتیاج دارید با شما کار خواهد شد: مهارت های آزمون، دانش زبانی، دانش و ایده های لازم آیلتس، ... پس نگران نباشید! اینطور نیست که بگوییم ما فقط روی مهارت Writing شما کار کرده و دو مهارت Reading و Listening را خودتان بخوانید! یا گرامر را از این کتب مطالعه کنید!

تعیین سطح دقیق آیلتسی

 اصولا برای اینکه شما تحت آموزش قرار بگیرید، باید در ابتدا تعیین سطح IELTS شوید که شامل بررسی دانش زبان عمومی شخص در انگلیسی و چهار مهارت گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن دارد. این امر در مورد کلاس های خصوصی آیلتس نیز اهمیت خاصی دارد چرا که برای برنامه ریزی دوره ی آموزشی هر زبان آموز عزیز، اساتید برای شروع حرکت به سمت قله ی موفقیت، ابتدا نیاز دارند بدانند در نقطه ی شروع، متقاضی آیلتس کجا قرار دارد.

شیوه کلاس ها

در تدریس خصوصی آیلتس و تافل با توجه به سطح دانش زبان آموز برنامه کلاس ها پایه ریزی می شود ولی به طور کلی سعی بر این است که از سطح پایه، زبان آموز با کلیه نکات گرامری و لغت که شالوده یادگیری مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی هستند، آشنا شود. بدین ترتیب کلاس ها به طور معمول به دو قسمت تقسیم شده که در بخش اول، تمرکز تدریس خصوصی آیلتس  و تافل بر روی زبان عمومی داوطلب و در بخش دوم توجه عمده بر روی مطالب تخصصی آیلتس و تافل می باشد.کلاس از ۳ بخش ۳۰ دقیقه ای تشکیل شده و در هر یک از این ۳ بخش یکی از مهارت های اصلی زبان انگلیسی و یا آیلتس و تافل تدریس میشود. کلاس ها به گونه ای طراحی می شود که زبان آموز در هر تک جلسه پیشرفت خود را احساس کند و شاهد پیشرفت خود باشد و پس از چندین هفته بتواند در چهارچوب مطالب تمرین شده کارکرد کاملا مطلوبی داشته باشد. لازم به ذکر است که احساس رضایت کلاسی در هر جلسه باید وجود داشته باشد. در غیر این صورت کلاس در هر جلسه ای که زبان آموز رضایت قلبی از کلاس نداشته و یا نسبت به پیشرفت خود مردد باشد، کنسل می شود. بدین علت که وقت استاد و زبان آموز هر دو گرانبها می باشند و هدر دادن آن با برگزاری کلاس های بیهوده به شدت نا امید کننده است.

کلاس های آنلاین آیلتس

اگر به هر دلیل توانایی شرکت در کلاس های آموزشگاهی، خصوصی در منزل یا کلاس های دیگر حضوری مکالمه یا اسپیکینگ عمومی و اسپیکینگ آیلتس و تافل را ندارید، امکان برگزاری کلاس های آنلاین نیز برای شما وجود دارد و برخی از استادهای آیلتس و زبان انگلیسی چندیست در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده اند.  در پی درخواست بسیاری از زبان آموزان سراسر کشور و برخی از زبان آموزان خارج از کشور، تصمیم به برگزاری دوره های آنلاین مکالمه عمومی زبان انگلیسی،تافل و آیلتس گرفته ایم.
این کلاس ها با تمرکز روی 4 مهارت اصلی آیلتس بخصوص رایتینگ و اسپیکینگ برگزار می گردد که در آن با توجه به سطح دانش داوطلب متود تدریس پایه ریزی می گردد.در این کلاس ها زبان آموزان با نحوه اسپیکنگ و رایتینگ متاسب با نمره مورد نظر برای شرکت در آزمون آیلتس آشنا می گردند.
در کلاس های آنلاین خصوصی تافل و آیلتس بدون محدودیت و در هر مکان از جهان ، شما می توانید مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی به همراه زیر ساخت های لازم به نیل شدن به آن ها همچون گرامر و لغت را از راه دور و با برنامه اسکایپ فرا بگیرید. لازم به ذکر است که اگر چه برخی معتقد هستند که کیفیت تدریس خصوصی آنلاین تافل و آیلتس به مانند کیفیت کلاس های حضوری نیست ولی با امتحان کردن این کلاس ها و ارزیابی آن می توان به درست یا نادرست بودن چنین ادعاهایی پی برد. چه بسا که در این سال ها داوطلبان زیادی در این کلاس ها شرکت کرده و با موفقیت تمام به نمره مورد نظر خود دست یافته اند.


کلاس های نکته و رفع اشکال آیلتس

کلاس های نکته و رفع اشکال آیلتس و تافل بصورت فشرده و کوتاه مدت ویژه زبان آموزانی است که (1) آزمون آیلتس/تافل خود را قبلا برگزار کرده و به نمره مطلوبی دست نیافته اند و خواستار برگزاری دوباره آزمون خود هستند و (2) بصورت خودخوان یا در آموزشگاه ها دوره آمادگی برای آزمون آیلتس یا تافل خود را گذرانده ولی حس میکنند برای رسیدن به نمره مورد نظر خود هنوز آماده نیستند.

در کلاس های نکته و رفع اشکال ما تمرکز ویژه بر روی نکته های کلیدی و آشنا کردن زبان آموزان با آموخته های نادرست خود در آزمون های آیلتس آکادمیک Academic IELTS، آیلتس جنرال General IELTS، تافل iBT TOEFL و مکالمه زبان انگلیسی است.

هدف ما افزایش نمره زبان آموزان تا نمره 7 و بالاتر آیلتس آکادمیک و جنرال و 100 و بالاتر تافل iBT می باشد.

کلاس ها معمولا از 10 جلسه تا 20 جلسه برگزار میشود و نمره زبان آموزان دوره های پیشین نشان میدهد این جلسات رفع اشکال همیشه با افزایش نمره ایشان همراه بوده است و هیچ استثنائی نیز وجود نداشته به این معنا که تمامی کسانی که در این کلاس ها شرکت کرده اند همواره شاهد دگرگونی هایی در نمره های خود در 4 بند اصلی Speaking, Listening, Reading, Writing بوده اند.


هزینه کلاس های تدریس خصوصی تافل و آیلتس حضوری

خصوصی ( 1 نفر زبان آموز) 1 ساعت و نیم   70 هزار تومان

خصوصی ( 2 نفره) 1 ساعت و نیم  80 هزار تومان

خصوصی ( 3 نفره  ) 1 ساعت و نیم  90 هزار تومان ( هر نفر جلسه ای 30 هزار تومان)

نیمه خصوصی ( 4 نفره) ا ساعت و نیم  100 هزار تومان ( هر نفر جلسه ای 25 هزار تومان)


شهریه تدریس خصوصی آنلاین تافل و آیلتس از طریق اسکایپ


هر جلسه 1 ساعت و نیمه برای داوطلبان داخل و خارج ایران: 70 هزار تومان


کارنامه دانشجویان برتر


شماره تماس برای هماهنگی جهت شرکت در کلاس های تدریس خصوصی تافل و آیلتس در شیراز و هم چنین تدریس خصوصی آنلاین تافل و آیلتس در سر تا سر جهان:

09174737067

مدرس: مجتبی خدادادی دارای نمره 8  آکادمیک آیلتس-استاد دانشگاه، استاد کانون زبان ایران، استاد آیلتس و تافل موسسات اعزام به خارج از کشور و استاد مکالمه مرکز تخصصی زبان دانان فرجاد شروین

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی