تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب بهمن 1394

دانلود کتاب های منتخب

نحوه پاسخگوئی به سوالات Matching heading در آیلتس

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت درک مطلب ( Reading )


1- در این نوع سوالات حتما دستورالعملها instructions را بخوانید چون احتمال دارد  گزینه ای بیش از یکبار بتواند استفاده شود یا گزینه ای بعنوان مثال انتخاب شده و شما نباید از  از آن استفاده کنید و یا طبق دستورالعملها بتوانید دوباره  از آن گزینه استفاده کنید.
ادامه مطلب

تفاوت امتحان IELTS General و IELTS Academic

معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS ثبت نام آزمون آیلتس منابع آموزشی آیلتس


آیلتس آکادمیک رو معمولاً از کسانی میخوان که برای تحصیل مهاجرت میکنند یا اینکه میخوان اونجا تدریس بکنند. برای سایر مهاجرین آیلتس جنرال لازم هست. در اکثر موارد از شما در آیلتس جنرال نمره ۶ در هر باند (Listening - Reading - Writing _ Speaking) میخواهند در صورتیکه Main Applicant برای مهاجرت باشید که البته ممکن هست در شرایط خاصی از شما نمرات دیگری بخواهند و در صورتیکه همراه پرونده مهاحرت  باشید، از شما نمره Overall 4.5 خواهند خواست. اما در مورد آکادمیک تا جائیکه میدونم این نمره باید 7 باشه در هر Band و مطمئن هستم که برای تدریس، حتماً از شما نمره 7 آکادمیک در هر باند میخواهند. خوب این از نمرات، اما در خصوص خود امتحان.
ادامه مطلب

آخرین فهرست موسسات مهاجرتی مجاز اعزام به خارج

معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS معرفی کامل آزمون تافل iBT ثبت نام آزمون آیلتسبرای اقدام برای پذیرش از طریق یک موسسه اعزام بهتر است از موسسات مجاز اخذ پذیرش که دارای مجوز از وزارت علوم هستند اقدام نمائید. کانون موسسات اعزام دانشجو مجموعه این موسسات مجاز اخذ پذیرش را در بر دارد شما می توانید فهرست موسسات اخذ پذیرش را در اینجا بیابید.

ادامه مطلب

٥٠ نمونه مكالمات روزمره امریكایی

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) جمله ها و اصطلاحات روزمره زبان انگلیسی
در این قسمت قصد داریم مهمترین لغات و اصطلاحات زبان انگلیسی را در قالب جملات کاربردی به شما زبان آموزان عزیز تقدیم کنیم. این بخش در قالب دروس آموزشی دو زبانه فارسی- انگلیسی،مباحث اساسی و مورد نیاز زبان آموزان را ارائه می کند.در بخش جملات روزمره زبان انگلیسی، زبان آموز خود را در موقعیت و مکان های متنوعی در نظر می گیرد و سعی در ساخت جمله می کند. روش یادگیری و تمرین، به این صورت است که زبان آموز ابتدا جملات فارسی مرتبط با موضوع را می خواند، سپس باید سعی کند تا جمله انگلیسی مورد نظر را در ذهن خود شکل دهد و پس از آن جمله ساخته شده را با جمله ای که در متن آمده مقایسه خواهد نمود. فرآیند یادگیری را از فارسی به انگلیسی تمرین کنید و جملات را صرفا از انگلیسی به فارسی ترجمه نکنید، شما باید جملات را خود بسازید تا بتوانید سریع تر مکالمه کنید. این روش سبب می شود تا زبان آموز علاوه بر افزایش دایره لغات زبان انگلیسی، مهارت لازم در زمینه ساخت جمله و مکالمه زبان انگلیسی را کسب نماید. از آنجا که تمامی این جملات از ضروری ترین و کاربردی ترین مباحث روزمره انگلیسی است، پیشنهاد می شود هر یک از آنها را چندین بار تکرار کنید تا جایی که جملات به سرعت در ذهن نقش گیرد.
ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی