تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب اسفند 1394

دانلود کتاب های منتخب

دانلود تاریخچه نوروز به انگلیسی و فارسی

آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) جمله ها و اصطلاحات روزمره زبان انگلیسینوروز از لحاظ لغوی به معنای «روز نو» میباشد. نوروز آغاز سال جدید پارسی است، که پیشینه اش بیش از 4000 سال است. نوروز از لحاظ علم ستاره شناسی دقیقا برابر با آغاز فصل بهار است. در این پست لینک دانلود متن انگلیسی و فارسی تاریخچه نوروز قرار داده شده است که امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد. در ضمن پیشاپیش نوروزتان پیروز باد!

ادامه مطلب

دانلود کتاب ۱۱۰۰ لغت کاربردی اخبار انگلیسی با ترجمه فارسی

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل منابع آموزشی GRE آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) لغات ضروری زبان انگلیسیاخبار انگلیسی یکی از منابع بسیار مهم و مفید برای آموزش زبان و همچنین تقویت دایره لغات و آموزش شنیداری یا listening در زبان انگلیسی است بصورتی که یک روش آموزشی به نام آموزش انگلیسی از طریق اخبار وجود دارد. در این پست یک کتاب الکترونیکی بسیار مفید و کاربردی شامل ۱۱۰۰ لغت پرکاربرد در اخبار انگلیسی آورده شده است. این کتاب بصورتی است که هم معانی فارسی لغات و هم توضیحات انگلیسی هر کلمه در جلوی آن نوشته شده است. که میتوان گفت این کتاب الکترونیکی دیکشنری انگلیسی به انگلیسی و دیکشنری انگلیسی به فارسی برای لغات کاربردی اخبار انگلیسی است.
ادامه مطلب

دانلود کتاب ۶۰۱ کلمه با ترجمه فارسی

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) لغات ضروری زبان انگلیسیکتاب ۶۰۱ از جمله کتب مشهور آموزش و یادگیری لغات زبان انگلیسی می باشد. این کتاب معمولاً بعد از مطالعه و خواندن به ترتیب کتاب های ۵۰۴ ، Toefl و ۱۱۰۰ مورد مطالعه قرار می گیرد. دانشجویان رشته زبان این کتاب را یکی از سخت ترین کتاب های واژه گان و لغت می دانند . کتاب شامل ۶۰۱ واژه کاملاً ضروری ، همراه با معادل های دقیق فارسی در قالب ۴۰ درس بوده و به داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون GRE و ترجمه متون انگلیسی را در مقاطع پیشرفته دارند توصیه می شود .
ادامه مطلب

خارج موضوع(پرت) نوشتن رایتینگ آیلتس چقدر نمره کم میکند؟

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )
یکی از خطاهای همیشگی زبان آموزان به ویژه در سطح پایین تر(نمره ۵ تا ۶ آیلتس/۱۰ تا ۱۵ رایتینگ تافل) درست متوجه نشدن سوال پیش کشیده شده و در نتیجه ارائه پاسخی نامربوط و پرت که به آن off-topic گفته میشود است. این مساله تنها در رایتینگ دیده نمیشود و در بخش مکالمه یا اسپیکینگ آیلتس و تافل نیز بسیار به چشم میخورد.
ادامه مطلب

دانلود نرم افزار جامع آمادگی آزمون تافل (شامل کتاب, فایل صوتی, نرم افزار کامپیوتری) - Preparation Course for the TOEFL iBT

معرفی کامل آزمون تافل iBT منابع آموزشی تافل آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng ) لغات ضروری زبان انگلیسی نرم افزار آموزش زبان انگلیسی


نرم افزار "Preparation Course for the TOEFL iBT" شامل چهار بخش متنوع جهت آمادگی شما عزیزان برای شرکت و قبولی در آزمون تافل می باشد که می توانید در ادامه مطلب آن را دانلود بفرمایید.
ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی