تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب مرداد 1394

دانلود کتاب های منتخب

دانلود کتاب better writing right now

منابع آموزشی آیلتسکتاب Better writing right now یکی از منابع مناسب برای یادگیری طرز نوشتن writing برای آیلتس میباشد. این کتاب ۲۴۰ صفحه دارد و منبع خوبی برای آموزش نامه های اداری انگلیسی هم هست.

ادامه مطلب

نکاتی برای گرفتن نمره 8 آیلتس

معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS منابع آموزشی آیلتس
Akshay Deep is one of the best scorers in September, who received Band 8 in a General Training IELTS exam. so here are his tips:
 آکشای دیپ یکی از کسانی است که در سپتامبر نمره 8 را در آیلتس جنرال کسب کرده و حالا می خواهد نکته هایی را باشما در میان بگذارد

ادامه مطلب

دانلود کتاب Key Words for Fluency Intermediate

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل منابع آموزشی GRE لغات ضروری زبان انگلیسیسطح 2 یا متوسطه از مجموعه آموزش و تقویت دانش لغات در زبان انگلیسی Key Words For Fluency
بنا به اعتقاد نویسنده این مجموعه فصاحت و شیوایی در انگلیسی منوط به دانستن تعداد بیشماری ازلغات سخت و سنگین نمی باشد بلکه براین اساس است که با کلمات اساسی و پایه در زبان انگلیسی قادر باشیم خیلی کارها انجام بدهیم. خواندن روان انگلیسی و فصاحت در گفتار منوط به دانستن هزاران کلمه و ترکیبات آنهاست. شنیداری انگلیسی هم وابسته به شناخت این ترکیبات است .

ادامه مطلب

فهرست بهترین منابع آیلتس

معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS منابع آموزشی آیلتسدر این نوشته کوشش میکنم فهرستی از بهترین منابع آیلتس جنرال و آیلتس آکادمیک را به زبان اموزان گرامی معرفی کنیم. فهرستی از منابع کارآمد، به روز و شناخته شده آیلتس. همچنین به زودی فهرست دیگری برای سطح پیش آیلتس خواهم نوشت تا آغاز کنندگان این راه دسترسی ساده تری به منابع داشته و به دور از سردرگمی بر روی منابع سودمند و کاربردی آیلتس تمرکز نمایند.

تمامی این منابع را شخصا خوانده و مو به مو بررسی کرده ام! از این رو تنها منابع سودمند و کاربردی را بازگو میکنم .


ادامه مطلب

30 نکته مهم آزمون آیلتس

معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS منابع آموزشی آیلتس

1- بدانیم آیلتس یک پروژه درسی و آموزشی می باشد و باید قوانین کنترل پروژه را در آن رعایت کنیم .
2- باید در آزمون آیلتس ابتدا نمره مورد نظر خود را تعیین کرده و به عنوان هدف به آنگاه کنیم.
3- شما باید زمان شروع و پایان این پروژه را مشخص کرده باشید.
4- زمان آزاد مطالعه در طول مدت پروژه آموزشی باید کاملا مشخص باشد .
5- قبل از هر برنامه آموزشی باید تعیین سطح واقعی در هر چهار مهارت (Listening-Reading-Writing-Speaking) برای شما انجام شود .

ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی