تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب آبان 1394

دانلود کتاب های منتخب

نکته های گرامری لازم برای نمره ۷ تا ۸ آیلتس آکادمیک و جنرال

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت نوشتاری ( Writng ) گرامر زبان انگلیسیخطاهای بزرگ و کوچک گرامری بخشی از به کار گیری زبان است و حتی افرادی که یک زبان را بعنوان زبان نخست خود سخن میگویند نیز در برابر برخی از خطاهای دستوری ایمن نیستند! در اینجا به بررسی نکته ها و توصیه های دستوری برای بالا بردن نمره آزمون آیلتس و تافل میپردازیم. نگارنده این نوشته از دست اندرکاران آموزش مهارت های آیلتس به زبان آموزان در سطح جهانی بوده و این توصیه ها و نکته های گرامری را برای رسیدن به نمره های ۷ تا ۸ آیلتس آکادمیک و جنرال ضروری میداند.
ادامه مطلب

دانلود mp3 نمونه سوالات Speaking آیلتس

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت مکالمه ( Speaking )بخش نخست آزمون اسپیکینگ یا مصاحبه آیلتس به گونه ای که در تصویر نشان داده شده ۴ تا ۵ دقیقه به طول می انجامد و معمولا دربرگیرنده پرسش های شخصی و ساده است که نیازمند پاسخ هایی کوتاه در حد ۲ تا ۳ جمله میباشند. پرسش ها به گونه ای هستند که پاسخ هایی ساده به زبان حال ساده را نیاز داشته و به نظر نمیرسد زبان آموز نیاز به به کار بردن لغاتی سخت و در سطح آکادمیک برای این بخش داشته باشد.
ادامه مطلب

دانلود ویدئو (فیلم) مصاحبه Speaking آیلتس نمره ۸

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) فیلم آموزشی زبان انگلیسیآنچه در روز مصاحبه آزمون آیلتس در بخش اسپیکینگ میگذرد برای بسیاری از زبان آموزان و داوطلبین آیلتس و به ویژه آندسته که برای بار نخست در این آزمون شرکت میکنند ناشناخته و پر رمز و راز است و همین نکته میتواند به ناکامی ایشان در آزمون بیانجامد. معمولا زبان آموزان خود را یا پایین تر از آنچه براستی هستند میپندارند یا بالاتر و همین نداشتن براورد درست نیز از دلایل دیگر ناکامی به شمار میرود.

ادامه مطلب

دانلود کتاب موفقیت در Writing تافل با Ace the TOEFL Essay

منابع آموزشی تافل آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )
در این مطلب کتاب راهنمای بخش Writing آزمون تافل را با نام Ace the TOEFL Essay خدمت شما زبان آموزان گرامی معرفی می نماییم. آزمون تافل نیز به مانند آزمون های بین المللی در حوزه زبان انگلیسی بخشی تحت عنوان Writing یا نگارش دارد. در این بخش استعداد و توان نگارشی داوطلبان به زبان انگلیسی مورد سنجش قرار می گیرد. مانند هر بخش دیگری از آزمون تافل، بخش Writing آن نیز تابع قواعد و به اصطلاح راهکارهایی است که باعث موفقیت و کسب نمره بالا در این بخش برای داوطلب می شود. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع و معرفی کتاب Ace the TOEFL Essay می پردازیم.
ادامه مطلب

دانلود مجموعه آمادگی آزمون تافل iBT با Skills for the TOEFL iBT

منابع آموزشی تافل آموزش مهارت مکالمه ( Speaking )در این مطلب مجموعه آموزشی راهنمای آزمون تافل را با نام  Skills for The TOEFL iBT خدمت شما دوستان گرامی معرفی می کنیم. در این بسته آموزشی تاکید نگارنده بر مهارت های شنیدار یا همان لیسنینگ، رایتینگ، ریدینگ و اسپیکینگ در آزمون زبان تافل بوده است. آزمون تافل یکی از مهم ترین آزمونهای زبان انگلیسی برای تعیین سطح دانش زبانی در سطح جهان است. این آزمون به سنجش مهارت های چهارگانه یادگیری زبان انگلیسی که شامل: Reading (خواندن و درک مطلب)، Writing (نگارش متون انگلیسی)، Speaking (مهارت گفتار) و در نهایت Listening (مهارت شنیدار) می باشند، می پردازد. در ادامه به بررسی بیشتر این بسته و آزمون تافل می پردازیم.


ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی