تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب آذر 1394

دانلود کتاب های منتخب

دانلود ۱۰ نمونه سوال IELTS general training Reading با پاسخ

نمونه سوالات واقعی آیلتس منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت درک مطلب ( Reading )در این پست ، تعداد ۱۰ عدد از بهترین Reading های آیلتس جنرال را برایتان آماده کرده ایم که میتوانند برای تمرین و همچنین آشنایی زبان آموزان و علامندان به برگزاری این آزمون سودمند باشد.این سوال ها بصورت فایل ها pdf و بهمراه پاسخنامه برای دانلود در دسترس هستند. برای دریافت این فایل های پی دی اف میتوانید ادامه مطلب را دنبال فرمایید.


ادامه مطلب

نحوه ثبت نام آزمون تافل iBT

ثبت نام آزمون تافل iBT معرفی کامل آزمون تافل iBTثبت نام متقاضیان آزمون TOEFL iBT در سایت رسمی آزمون تافل www.ets.org صورت می گیرد و تنها روش پرداخت وجه ثبت نام در این سایت از طریق کارتهای اعتباری بین المللی مانند ویزا و مستر می باشد. شما می توانید در ادامه با مراحل  ثبت نام آزمون تافل iBT بیشتر آشنا شوید.
ادامه مطلب

نحوه ثبت نام آزمون آیلتس

ثبت نام آزمون آیلتس معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS
به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، تنها این سازمان مرجع صادرکننده مجوز فعالیت جهت برگزاری آزمون های بین المللی در ایران می باشد و فعالیت مراکزی که از این سازمان مجوز اخذ نکرده اند فاقد اعتبار و غیرقانونی می باشد.شما می توانید در ادامه با مراکز مجاز برگزاری آزمون آیلتس در ایران بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

دانلود ویدئوی آموزشی نکته های لیسنینگ آیلتس از British Council

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) فیلم آموزشی زبان انگلیسیبخش لیسنینگ آیلتس یکی از چالش های بزرگ برای بسیاری از زبان آموزان به شمار میرود و بسیاری بر این باورند که نکته های ریز و شیوه انجام این بخش از آزمون آیلتس در کنار دانش و مهارت بالای شنیداری رمز رسیدن به یک نمره بالاست. به این معنا که حتی اگر زبان آموز مهارت لازم را در شنیداری آیلتس داشته باشد و واژه ها و آنچه میشنود را درک نماید ولی از نکته ها و چگونگی انجام این بخش از آزمون بی خبر باشد نمیتواند به رسیدن به نمره هایی همچون ۶ یا ۷ خوشبین باشد.
ادامه مطلب

دانلود ۱۰۰ نمونه رایتینگ آیلتس essay بهمراه جواب

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت نوشتاری ( Writng ) منابع آموزشی تافل
عدم دسترسی متقاضیان آیلتس به منابع مناسب و سوال و جواب های استاندارد بخش نوشتاری (رایتینگ) و یا منابع آموزشی یا کلاس های مناسب گاهی به سردرگمی ایشان میانجامد. در زیر یک جزوه دربرگیرنده نزدیک به ۱۰۰ پرسش و پاسخ بخش دوم رایتینگ آیلتس (IELTS Writing Task 2) که همان essay های آیلتس میباشد برای دانلود رایگان در دسترس زبان آموزان قرار گرفته است.

این مجموعه از پرسش و پاسخ های استاندارد رایتینگ آیلتس میتواند تکمیل کننده منابع آموزشی رایتینگ آیلتس برای زبان آموزان خودخوان، کلاس های گروهی یا خصوصی آیلتس باشد. همچنین با توجه به نزدیکی بخش دوم رایتینگ تافل، متقاضیان این آزمون نیز میتوانند به سادگی با دانلود این فایل به بالا بردن نمره خود در این بخش امیدوار باشند.


ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی