تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب فروردین 1395

دانلود کتاب های منتخب

دانلود فایل های لیسنینگ تافل ibt

منابع آموزشی تافل آموزش مهارت شنیداری ( Listening )بخش لیسنینگ یا شنیداری تافل معمولا بین ۶۰ تا ۹۰ دقیقه به درازا میکشد و دربرگیرنده ۲ تا ۳ گفتگو(conversation) و ۵ پرسش برای هر گفتگو و ۴ تا ۶ سخنرانی دانشگاهی یا لکچر (lecture) و ۶ پرسش برای هر سخنرانی است. بخش اسپیکینگ یا مکالمه و همچنین بخش رایتینگ یا نوشتاری نیز بهمراه فایل های شنیداری هستند و شرکت کنندگان در تافل ibt باید با چند و چون این فایل ها نیز آشنایی داشته باشند.
ادامه مطلب

املاء لغات در لیسنینگ آیلتس British یا American ؟

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )نحوه نوشتن لغات، املاء یا اسپلینگ spelling در بخش لیسنینگ آیلتس از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که قوانین سختی در این بخش وجود دارد که رعایت نکردن هریک از آن ها به از دست رفتن یک امتیاز ارزشمند از کل ۴۰ امتیاز لیسنینگ یا ریدینگ آیلتس منجر میشود و در نمره نهایی این مهارت ها بازتاب چشمگیری خواهد داشت. یکی از این قوانین درست نوشتن واژه یا واژگان مورد نظر لیسنینگ بر روی پاسخنامه است یعنی غلط های املایی بطور کامل نمره شما از آن سوال را از بین میبرد.
ادامه مطلب

دانلود کتاب غرور و تعصب Pride and Prejudice

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) لغات ضروری زبان انگلیسی داستان ها و رمان های انگلیسی«جین آستین Jane Austen» در شانزده دسامبر 1775 در استیونتن,همپشر,جنوب شرقی انگلستان به دنیا آمد. او هفتمین فرزند یک کشیش ناحیه بود. در سال 1801 که پدرش بازنشسته شده خانواده ی آستین به بث نقل مکان کرد. پدر در سال 1805 از دنیا رفت و جین آستین و مادرش چندبار نقل مکان کردند تا سرانجام در سال 1809 در نزدیکی التن در همپشر ماندگار شدند. جین آستین در همین محل مانده و فقط چندبار به لندن سفر کرد. در مه 1817 به سبب بیماری به وینچستر کوچ کرد تا نزدیک پزشکش باشد و در 8 ژانویه 1817 همان جا درگذشت.

ادامه مطلب

متداول ترین موضوعات ریدینگ های آیلتس و تافل چیست؟

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت درک مطلب ( Reading )برخی از زبان آموزان از نامربوط بودن درون مایه علمی ریدینگ های آیلتس به ویژه آیلتس آکادمیک با رشته های تحصیلی خود در دانشگاه گلایه دارند و این موضوع تا اندازه ای جای اندیشیدن و بررسی دارد. برای مثال زبان آموزی که رشته دانشگاهی ایشان “شبکه” یا “ریاضی محض” است برای هماهنگ کردن چهارچوب فکری خود با متنی که درباره بازاریابی یا به ویژه زیست شناسی یا علوم اجتماعی است با دشواری های بسیار زیادی روبرو خواهد بود. به نظر میرسد برخی از حوزه های عملی شانس بالاتری از موضوع بحث بودن در ریدینگ های آیلتس را از خود نشان میدهند.
ادامه مطلب

دانلود مجموعه تقویت مهارت های آزمون آیلتس آکادمیک Focus On Academic Skills For IELTS

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )

مجموعه تقویت مهارت های آزمون آیلتس آکادمیک Focus On Academic Skills For IELTS از دو بخش کتاب و فایل های صوتی تشکیل شده است. این مجموعه ارزشمند برای تقویت مهارت های مورد نیاز آزمون آیلتس آکادمیک طراحی شده است. در مجموعه تقویت مهارت های آزمون آیلتس آکادمیک Focus On Academic Skills For IELTS بر روی هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن تاکید داشته اما می توان ادعا نمود از بین این چهار مهارت، به مهارت های Reading و Writing در مجموعه تقویت مهارت های آزمون آیلتس آکادمیک Focus On Academic Skills For IELTS بیشتر توجه شده است.
ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی