تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب دی 1395

دانلود کتاب های منتخب

دانلود فایل تصویری نمونه IELTS Speaking 7.5 با کیفیت FULL HD

نمونه سوالات واقعی آیلتس منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking )بخش گفتاری آزمون آیلتس همواره یکی از بخش های چالش برانگیز و البته مهم برای داوطلیان آزمون آیلتس می باشد. همچنین تخمین زدن نمره معادل وضعیت فعلی آن ها در مقاسه با آزمون آصلی کمی دشوار می باشد. به همین منظور در این پست قصد داریم شما را با یک فایل تصویری با کیفیت از یک آزمون اسپیکینگ آیلتس آشنا کنیم که در آن سطح داوطلب هم تراز با نمره 7.5 آزمون اصلی می باشد.

ادامه مطلب

دانلود جزوه لغات دشوار ریدینگ های کتاب کمبریج آیلتس 9

نمونه سوالات واقعی آیلتس منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) لغات ضروری زبان انگلیسیسری کتاب های کمبریج آیلتس نزدیک ترین متن ها و استاندارد ترین پرسش ها را در هر چهار مهارت به سوالات روز آزمون آیلتس دارد و از این رو بهترین منبع برای آزمون های آیلتس جنرال و آکادمیک به شمار میرود. شروبختانه کتاب هایی که با هدف تقویت لغات برای آیلتس از سوی انتشارات کمبریج به چاپ رسیده در میان بهترین منابع واژگان نیستندو براورده کننده نیاز زبان آموزان آیلتس نخواهند بود. همچنین کتاب های تکمیلی که از سوی انتشارات دیگر به چاپ رسیده نیز دربرگیرنده بسیاری از واژگانی که پیوسته در این ریدینگ ها به چشم میخورند نیستند و این امر سردرگمی و دلسردی بسیاری از زبان آموزان را در پی دارد.

ادامه مطلب

استراتژی های سوال جواب دادن در ثانیه های آخر(آیلتس/تافل)

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )نمره منفی در امتحان های آیلتس و تافل وجود ندارد! بخش شنیداری یا لیسنینگ و بخش خواندن یا ریدینگ آیلتس هر دو دربرگیرنده 40 سوال هستند که هر سوال یک امتیاز دارد. پاسخ درست دادن به هر یک از این سوال ها یک امتیاز برای شرکت کننده خواهد داشت و جواب ندادن یا جواب نادرست دادن به معنی از دست دادن همان یک امتیاز خواهد بود.

ادامه مطلب

دانلود فایل صوتی چگونه به نمره 8.5 ریدینگ آیلتس رسیدم How I scored 8.5 in the reading

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) فایل صوتی انگلیسی ( PODCAST )در این مصاحبه، رایان قصد دارد تجربیات خود در رسیدن به نمره 8.5 ریدینگ را به اشتراک بگذارد. او نخست شروع به خواندن کتاب ها، روزنامه ها و وب سایت هایی مانند BBC کرد و سپس با آمادگی کامل شروع به انجام دادن تمرین های آیلتس کرد.مهمترین کتاب هایی که وی را برای رسیدن به این نمره کمک کرد شامل موارد زیر می باشد:

IELTS Practice test plus Longman (Considered more difficult than normal!)

IELTS Cambridge Reading test

در ادامه مطلب می توانید با دانلود فایل صوتی با متود هایی که وی انجام داده است بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب

دانلود ویدئوی آموزشی نکته های لیسینینگ آیلتس از British Council

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) فیلم آموزشی زبان انگلیسی
بخش لیسنینگ آیلتس یکی از چالش های بزرگ برای بسیاری از زبان آموزان به شمار میرود و بسیاری بر این باورند که نکته های ریز و شیوه انجام این بخش از آزمون آیلتس در کنار دانش و مهارت بالای شنیداری رمز رسیدن به یک نمره بالاست. به این معنا که حتی اگر زبان آموز مهارت لازم را در شنیداری آیلتس داشته باشد و واژه ها و آنچه میشنود را درک نماید ولی از نکته ها و چگونگی انجام این بخش از آزمون بی خبر باشد نمیتواند به رسیدن به نمره هایی همچون 6 یا 7 خوشبین باشد.
ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی