تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب اردیبهشت 1395

دانلود کتاب های منتخب

تجارب و توصیه های یک داوطلب در مورد IELTS Reading

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت درک مطلب ( Reading )عدم مدیریت زمان چه مشکلاتی را برای ما بوجود می آورد ؟
بهتر است اول به این سوال پاسخ دهم که اگر ما مدیریت زمان نداشته باشیم چه مشکلی برای ما بوجود می آید ، خوب عمده مشکلات زیر پیش روی ما خواهند بود .

  1. عجله کردن در پاسخگوئی به سوال ها (به علت اینکه فکر می کنیم تلاش می کنیم که زمان را ذخیره کنیم برای سوال های سخت تر) باعث می شود که سوال ها را به دقت نخوانیم ، در متن به دقت به دنبا پاسخ نباشیم و در نتیجه پاسخ اشتباه بزنیم ، شما فکر کنید این اتفاق در بخش اول و دوم برای شما رخ دهد ، بخش هائی که بسیار بسیار سوال های آسانی دارند و شما باید بتوانید حداکثر پاسخ های درست را در این دو بخش داشته باشید .
  2. در برخی حالات شما بدون توجه به زمان و میزان مجاز برای پاسخگوئی به یک بخش (مثلا 7 سوال مربوط به پاراگراف اول بخش دوم آزمون) تمام زمان را به پاسخ دادن به یک یا چند بخش اختصاص می دهید و در نتیجه نمی توانید با دقت و زمان کافی به بقیه بخش ها پاسخ دهید و پاسخ های اشتباه دراین حالت زیاد می شود .
  3. وارد کردن پاسخ ها در پاسخنامه به شکل درست و در زمان مناسب مهمترین کارهست ، اشتباه وارد کردن پاسخ ها مساوی است با رد شدن در آزمون ، پس باید برای این بخش نیز زمان اختصاص بدهیم .
ادامه مطلب

دانلود مجموعه آموزش انگلیسی روزمره و کاربردی Practical Everyday English

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) لغات ضروری زبان انگلیسی گرامر زبان انگلیسی جمله ها و اصطلاحات روزمره زبان انگلیسی آموزش مهارت درک مطلب ( Reading )یکی از بهترین و کاملترین مجموعه هایی که می توانید به وسیله آن زبان انگلیسی را به صورت کاربردی و روزمره فرا گیرید مجموعه آموزش انگلیسی روزمره و کاربردی Practical Everyday English می باشد.

این مجموعه که مشتمل بر فایل های صوتی به همراه کتاب الکترونیکی است نیاز روزمره شما در استفاده از زبان انگلیسی را مرتفع ساخته و با تمرکز بر این مکالمات لغات و واژگان بیشماری را به شما آموزش می دهد.

ادامه مطلب

راه بالا بردن سطح درک مطلب آیلتس

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت درک مطلب ( Reading )پیش از این درباره راه ها و شیوه های سودمند تقویت و بالا بردن توانایی زبان آموز در بخش درک مطلب(Reading Comprehension) ریدینگ های آیلتس آکادمیک و جنرال و همچنین آزمون تافل صحبت کردیم و پیشنهادهایی دادیم. در اینجا نیز بصورت کوتاه به ۱ شیوه کلیدی و پایه اشاره میکنیم.
ادامه مطلب

دانلود ۲۰ قسمتی مجموعه آموزشی اخبار VOA

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) فیلم آموزشی زبان انگلیسیفایل های قابل دانلود بسیاری برای تقویت مهارت لیسنینگ زبان انگلیسی و آیلتس و تافل در فضای اینترنت در دسترس زبان آموزان است. پیش از این درباره ویدیوهای آموزشی گوناگون حاوی نکته های ریدینگ، رایتینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ آیلتس و تافل صحبت کردیم. همچنین به معرفی مستند ها و فیلم ها برای تقویت لیسنینگ و واژگان پرداختیم. در اینجا مجموعه ای ۲۰ قسمتی از اخبار VOA را برای تقویت لیسنینگ زبان انگلیسی و دوره های پیش آیلتس و پیش تافل برای دانلود در دسترس شما عزیزان قرار میدهیم.
ادامه مطلب

مهمترین عامل کم شدن نمره اسپیکینگ آیلتس و تافل

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت مکالمه ( Speaking )پیشتر درباره تعیین نمره آیلتس، معیارها و نحوه نمره دهی این آزمون صحبت کردیم. در اینجا کوشش میکنیم به بررسی متداول ترین و مهمترین عامل هایی که به کاهش نمره اسپیکینگ آیلتس می انجامند بپردازیم. این عوامل بنا به تجربه های شخصی در کلاس های خصوصی و آموزشگاهی پیشنهاد شده و مطمئنا زبان آموزان با آگاهی از این عوامل و برنامه ریزی برای ارتقاء سطح خود در این موارد خواهند توانست کارکرد بهتری در آزمون داشته باشند.
ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی