تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب خرداد 1395

دانلود کتاب های منتخب

دانلود کتاب Target Band 7

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )امروزه کتاب های الکترونیکی یکی از مهمترین ابزارهای کمک آموزشی جهت فراگیری زبان به زبان آموزان می باشند. کتاب الکترونیکی Target Band 7 شامل مجموعه ای از تکنیک ها و نکات بسیار مهم جهت قبولی در امتحان آیلتس می باشد.
ادامه مطلب

راه تقویت Listening آیلتس و بالا بردن نمره این مهارت

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت شنیداری ( Listening )روی هم رفته راه های مختلفی برای توامند شدن در مهارت لیسنینگ یا تقویت این مهارت وجود دارد و رویکرد ها در این زمینه میتواند از شخصی به شخص دیگر متفاوت باشد. در اینجا به مفهوم کلی لیسنینگ خوب یا لیسنینگ قوی میپردازیم و یک راه و روش ویژه را برای رسیدن به یک سطح خوب در این مهارت بازبینی خواهیم کرد.
ادامه مطلب

academic writing task 2 در یك نگاه

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )ساختار كلی:

پارگراف اول : مقدمه چینی (كلی گویی) + thesis

پارگراف دوم : وجه اول موضوع

پارگراف سوم : وجه دوم موضوع

پارگراف چهارم : وجه سوم موضوع

پارگراف پنجم : نتیجه گیری (تكرار thesis)

ادامه مطلب

سوالات رایج در “Speaking” آیلتس

نمونه سوالات واقعی آیلتس منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking )


دایره سوالات مطرح شده توسط ممتحن مصاحبه آیلتس بسیار محدود هستند.در ادامه برخی از سوالات متداول آورده شده است.جهت دانلود فایل مربوط به بخش Speaking آزمون IELTS به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
ادامه مطلب

۱۰۱ لغت برای تحت تأثیر قرار دادن ممتحن آیلتس و تافل

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng ) لغات ضروری زبان انگلیسیافرادی که قصد شرکت در آزمون‌هایی مثل تافل و آیلتس را دارند و می‌خواهند تاثیر خوبی روی ممتحن بگذارند یا دوست‌ دارند در حین مکالمه با یک انگلیسی‌ زبان او را مجذوب مهارت زبان خود کنند بهتر است این ۱۰۱ لغت را یاد بگیرند.

ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی