تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب مرداد 1395

دانلود کتاب های منتخب

ایده پردازی برای سوال های رایتینگ سخت و پیشبینی نشده روز آزمون آیلتس و تافل-همسنجی موضوع با واقعیت

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )
یکی از دشواریهایی که شرکت کنندگان با آن روبرو هستند و گهگاه بین نیم تا یک نمره از مهارت رایتینگ ایشان میکاهد مساله رویارویی با پرسش های دشواری است که تاکنون با آن ها روبرو نشده اند. در اینجا کوشش میکنیم راه حل هایی برای این چالش پیشبینی نماییم.
ادامه مطلب

دانلود کتاب Barrons TOEFL iBT 14th Edition

منابع آموزشی تافل آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )TOEFL iBT مخفف (Test of English as a Foreign Language) آزمونی مبتنی بر اینترنت برای سنجش دانش زبان انگلیسی افراد غیرانگلیسی زبان است، کتاب Barrons TOEFL iBT 14th Edition ویرایش سیزدهم از راهنمای آزمون تافل بارونز است. این راهنما ارائه دهنده هفت مدل آزمون تافل به همراه توضیحات، نمونه سوالات و پاسخ است. این مجموعه شامل فایل های PDF، صوتی و یک نرم افزار شبیه سازی آزمون تافل  است که تمامی مهارت های مورد نیاز برای را آموزش می دهد. در مجموع این کتاب شامل نکات خواندنی برای آزمون، تمرین های صوتی برای بهتر گوش دادن، تمرین صحبت کردن، آشنایی با چگونه نوشتن، سوالات معتبر آزمون های تافل می باشد.

ادامه مطلب

فرایند طراحی و تولید سوالات آزمون آیلتس چگونه است؟

معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS منابع آموزشی آیلتسکتاب ها و منابع بسیاری دربرگیرنده سوالات دوره های پیشین آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال هستند و به نظر میرسد اشتیاق زبان آموزان برای دستیابی به نمونه آزمون های دوره های قبلی و شرکت در آزمون های آزمایشی یا Mock Test های آیلتس تمام نشدنی است. اما کمتر کسی از فرایند تهیه سوالات آزمون آیلتس سخن میگوید. این فرایند نه تنها از نظر پیچیدگی و اصل حفظ کیفیت جالب توجه است بلکه با درک منطق حاکم بر این فرایند احتمالا باید شناخت بیشتری از سوالات پیش رو داشته و نمره بالاتری را برای زبان آموزان انتظار داشت. در زیر به فرایند 9 مرحله ای آزمون سازی آیلتس نگاهی داریم.
ادامه مطلب

روز شمار آزمون آیلتس: آزمون آیلتس موسسه ایرسافام در شیراز 13 شهریور 95

روز شمار آزمون آیلتس در شیراز ثبت نام آزمون آیلتس منابع آموزشی آیلتسموسسه ایرسافام یکی از 4 مرکز معتبر برگزاری آزمون آیلتس در سراسر کشور می باشد. یکی از محل های برگزاری امتحان شهر شیراز می باشد که به تناوب میزبان داوطلبین آزمون آیلتس در سراسر کشور می باشد. در حال حاظر نزدیک ترین زمان تا برگزاری آزمون در این مرکز در شیراز به شرح زیر می باشد:
آیلتس آکادمیک :
 2016-09-03
     برابر با
1395-06-13
شما می توانید برای ثبت نام در تاریخ ذکر شده به سایت موسسه ایرسافام مراجعه فرمایید.
شما می توانید در صورت داشتن سوال در قسمت نظرات همین تاپیک سوالات خود را مطرح کنید.

دانلود کتاب Barrons IELTS with Audio

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )
کتاب آمادگی آزمون آیلتس بارونز یکی از کتابهای مطرح در زمینه آمادگی آزمون آیلتس است که توسط موسسه Barron's منتشر شده است. این کتاب تمام انواع سوالات آیلتس را در بر دارد و برای همین یکی از منابع خوب برای آیلتس محسوب می شود ، از جمله : چند گزینه ای، جوابهای کوتاه، تکمیل کردن جمله و …
وبسایت مجتبی خدادادی افتخار این را دارد که به عنوان اولین وبسایت ایرانی این کتاب ارزشمند آیلتس را به رایگان در اختیار زبان آموزان و داوطلبان آیلتس قرار دهد.ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی