تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب آبان 1395

دانلود کتاب های منتخب

ایده پردازی برای سوال های رایتینگ دشوار و پیشبینی نشده روز آزمون آیلتس و تافل (بخش دوم) پیوند دادن به دانسته های پیشین

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )
یکی از مشکلاتی که شرکت کنندگان با آن روبرو هستند و گهگاه بین 0.5 تا 1 نمره از بخش رایتینگ ایشان را کاهش میدهد مساله رویارویی با سوالات به ظاهر سختی است که تاکنون با آن ها روبرو نشده اند. در اینجا کوشش میکنیم راه حل هایی برای این چالش پیشبینی نماییم.ادامه مطلب

دانلود کتاب Cambridge English IELTS 10 بهمراه پاسخنامه

نمونه سوالات واقعی آیلتس منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )سری کتاب های کمبریج که دربرگیرنده آزمون های شبیه سازی شده و آزمون های واقعی دوره های پیشین آیلتس است همیشه از مهمترین منابع زبان آموزان آیلتس بوده و میتوان گفت هیچ متقاضی آیلتسی را نمیتوان یافت که پیش از شرکت در آزمون با این سری از کتاب ها کار نکرده باشد.

دو جلد تازه از این کتاب ها یعنی جلد  10 و 11 به تازگی وارد بازار شده است.

ادامه مطلب

کلاس فشرده تقویت مکالمه زبان انگلیسی

تدریس خصوصی و گروهی زبان انگلیسی منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking )
برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی و رسیدن به سطح مکالمه روان و به کار بردن جمله های درست با واژگانی مناسب و بجا بصورت کاملا طبیعی کلاس های گوناگونی در شیراز برگزار میشود که کلاس های آموزشگاهی و خصوصی از متداول ترین های آن ها هستند. در زیر به معرفی کلاس های فشرده مکالمه زبان انگلیسی بصورت کاملا حرفه ای توسط  استاد مجتبی خدادادی که در درون شهر شیراز برگزار میشوند میپردازیم.

ادامه مطلب

راهکارهایی برای به ذهن سپردن لغات جدید آیلتس

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل لغات ضروری زبان انگلیسی
به حافظه دائم سپردن لغات جدید به ویژه لغات سخت تر آیلتس و تافل در مدت زمانی کوتاه بزرگترین هدف هر زبان آموز است و به نظر میرسد در این زمینه راه های میان بر آشکاری نیز وجود ندارد. راهکارها و شیوه های پیشنهادی اساتید و مدرسان برجسته و حرفه ای آیلتس و تافل نیز به پرکاری و سختکوشی و برخی نکته ها مثل بهره گیری از پسوند ها، پیشوند ها و ریشه های یونانی و رومی محدود میشود.

در زیر کوشش میکنیم نگاهی دیگر به راهکارهای تقویت لغات آیلتس و تافل داشته باشیم و بهترین شیوه ها را مرور کنیم.

ادامه مطلب

روز شمار آزمون آیلتس در شیراز 25 آذر 95 موسسه ایرسافام

روز شمار آزمون آیلتس در شیراز منابع آموزشی آیلتس ثبت نام آزمون آیلتسموسسه ایرسافام آزمون آیلتس را تنها در نوع آکادمیک در تاریخ 15 دسامبر 2016  برابر با 25 آذر 95 برگزار می کند.لذا داوطلبان عزیزی که خواستار ثبت نام در تاریخ مربوطه می باشند می بایست هر چه سریعتر به سایت این موسسه به آدرس اینترنتی:

موسسه ایرسافام

مراجعه کنند.همچنین لازم به ذکر است که در صورت داشتن هر گونه پرسشی در مورد آزمون می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب عنوان بفرمایید.


درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی