تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب آذر 1395

دانلود کتاب های منتخب

روز شمار آزمون آیلتس در شیراز 2 بهمن 95 موسسه ایرسافام

روز شمار آزمون آیلتس در شیراز معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS منابع آموزشی آیلتسموسسه ایرسافام آزمون آیلتس را در دو نوع آکادمیک و جنرال در تاریخ 21 ژانویه 2017  برابر با 2 بهمن 95 برگزار می کند.لذا داوطلبان عزیزی که خواستار ثبت نام در تاریخ مربوطه می باشند می بایست هر چه سریعتر به سایت این موسسه به آدرس اینترنتی:

موسسه ایرسافام

مراجعه کنند.همچنین لازم به ذکر است که در صورت داشتن هر گونه پرسشی در مورد آزمون می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب عنوان بفرمایید.

کلاهبرداری با تبلیغ “آیلتس بدون آزمون” و “استاد ممتحن آیلتس”

معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS منابع آموزشی آیلتسبا فراگیرتر شدن فرهنگ مال پرستی و ثروت اندوزی در ایران، حوزه آموزش آیلتس و تافل نیز همانند تمامی حوزه های دیگر شاهد ظهور افرادی بوده که گاه هیچ سررشته و پیشینه ای در این زمینه نداشته و تنها و تنها به درامدزایی آن حوزه و بیرون کشیدن پول به هر قیمت از آن می اندیشند.

البته نباید تمامی تقصیر را بر گردن این افراد زیاده خواه و کلاهبردار انداخت. به باور من بخش دیگری از مشکل نبود قوانین یا نیروی اجرایی برای پیگیری مجرمین و آزاد بودن ایشان و نداشتن ترس و واهمه از پیامد های این کلاهبرداری ها و از سوی دیگر علاقه چشمگیر گروهی از زبان آموزان برای پرداخت هر میزان پول برای رسیدن به مدرک آیلتس بدون آزمون یا با فریبکاری و تقلب است.


ادامه مطلب

دانلود فایل پی دی اف نمونه Speaking آیلتس در سطح نمره 7.5 و 8 با پاسخ تشریحی

نمونه سوالات واقعی آیلتس منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking )به منظور آشنایی بیشتر شما زبان آموزان با سطح مورد نظر برای رسیدن به نمره حداقل 7.5 در مصاحبه آیلتس، قصد داریم نمونه پرسش و پاسخی از مصاحبه واقعی و جواب های تنظیمی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.تمرین با این فایل که نمونه واقعی مصاحبه آیلتس را تشکیل میدهد، می تواند شما را در آشنایی با واژگان، ساختارهای دستوری پیچیده تر و حد و حدود نمره 7.5 اسپیکینگ یاری دهد.

ادامه مطلب

دانلود کتاب Vocabulary for IELTS Advanced

منابع آموزشی آیلتس لغات ضروری زبان انگلیسیکتاب Vocabulary for IELTS Advanced، یکی از مجموعه های آموزش لغات زبان انگلیسی برای آزمون آیلتس می باشد. این مجموعه دارای ۲۵ درس می باشد که بعد از اتمام هر ۵ درس، یک آزمون برای شما عزیزان در نظر گرفته است. در واقع این مجموعه دارای ۵ آزمون می باشد که زبان آموزان را با نحوه سوالات آزمون آیلتس آشنا خواهد کرد. این مجموعه تمام آن لغاتی که در آزمون آیلتس برای به دست آوردن نمره بالا احتیاج دارید را دارا می باشد و به شما کمک خواهد کرد که با استفاده از این لغات بتوانید آزمون آیلتس را با موفقیت پشت سر بگذارید. این مجموعه دارای فایل های PDF و MP3 می باشد که فایل ام پی تری آن شامل بیش از ۴۰ فایل صوتی است. متن فایل های صوتی در انتهای کتاب قرار دارد که اگر زبان آموزان متوجه بعضی از قسمت های فایل های صوتی نشدند، با کمک این متن ها به راحتی بتوانند مشکل را برطرف کنند و مهارت شنیداری خود را برای آزمون آیلتس تقویت کنند. تمامی تمرینات و آزمون هایی که برای شما در نظر گرفته است همراه با پاسخ می باشد که در انتهای کتاب قرار دارد.


ادامه مطلب

روشهای بالا آوردن نمره آیلتس و تافل (5 به 7 آیلتس 60 به 100 تافل)

معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng ) لغات ضروری زبان انگلیسی گرامر زبان انگلیسی منابع آموزشی تافلپایین بودن نمره زبان آموزان در آزمون های آیلتس یا تافل عوامل گوناگونی دارد که بسته به هر زبان آموز و سطحی که زبان آموزان در آن قرار دارند ناهمسان است. با اینهمه بسیاری از زبان آموزانی که به نمره متوسطی(5 تا 6 آیلتس/60 تا 80 تافل) رسیده اند و بدنبال بالا بردن نمره خود (7 آیلتس/100تافل) هستند میتوانند با دنبال کردن شیوه هایی مشخص در این راه موفق باشند.

در این نوشته کوشش میکنم به شناساندن معمول ترین عوامل پایین ماندن نمره زبان آموزان پرداخته و بنا به تجربه های تدریس در کلاس های خصوصی راه هایی برای بهبود آن ها پیشنهاد کنم.


ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی