تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب فروردین 1396

دانلود کتاب های منتخب

روز شمار آزمون آیلتس در شیراز 23 اردیبهشت 96 موسسه ایرسافام

روز شمار آزمون آیلتس در شیراز معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS ثبت نام آزمون آیلتس منابع آموزشی آیلتسموسسه ایرسافام آزمون آیلتس را در دو نوع آکادمیک و جنرال در تاریخ 13 می 2017  برابر با 23 اردیبهشت 96 در شیراز برگزار می کند.لذا داوطلبان عزیزی که خواستار ثبت نام در تاریخ مربوطه می باشند می بایست هر چه سریعتر به سایت این موسسه به آدرس اینترنتی:

موسسه ایرسافام

مراجعه کنند.همچنین لازم به ذکر است که در صورت داشتن هر گونه پرسشی در مورد آزمون می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب عنوان بفرمایید.

دانلود فایل تصویری آموزشی اسپیکینگ آیلتس، تکنیک های کلیدی در Interview

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) فیلم آموزشی زبان انگلیسی


مجموعه ویدئوهای آموزشی Study English به آموزش چهارچوب کلی و نکات کلیدی آزمون آیلتس میپردازند. بسیاری از زبان آموزان به نادرست نمره های بالای اسپیکینگ آیلتس را دستاورد آمیزه ای از به کار بردن واژه های درشت و دشوار از یک سو و تند سخن گفتن از سوی دیگر میپندارند و شوربختانه برخی از آموزشگاه های برگزار کننده آزمون های آزمایشی نیز نمره اسپیکینگ چنین شرکت کننده هایی را 8 و 8.5 اعلام مینمایند!

ادامه مطلب

دانلود کتاب Check Your English Vocabulary for TOEFL

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت درک مطلب ( Reading ) آموزش مهارت نوشتاری ( Writng ) لغات ضروری زبان انگلیسی
کتاب های Check your English Vocab for در زمینه های گوناگون نگاشته شده که کتاب های Check your English vocabulary for IELTS پیش از این برای دانلود در دسترس قرار داده شده و در این جا کتاب Check your English Vocabulary for TOEFL در دسترس علاقمندان قرار میگیرد. سطح این کتاب ها بالا بوده و زبان آموزان در سطح بالاتر از متوسط بهتر است خواندن آن ها را آغاز نمایند. دسته بندی موضوعی و وجود برخی واژه های نادر در کتاب های دیگر از برتری های این کتاب میباشند.
ادامه مطلب

آموزش نوشتن نامه شکایت آیلتس جنرال

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت نوشتاری ( Writng )برای هر نوع نامه قوانین خاص خودش وجود دارد. اگزمینر هنگام تصحیح به ساختار نامه شما، گرامر، روان بودن و غلط املایی و به دایره لغات استفاده شده توجه می کند. در اینجا از هر کدام مثالی می آورم تا بهتر متوجه بشوید. کافی است این ساختارها را یاد گرفته و کلمات خود را در آن قرار دهید.

ادامه مطلب

10 راهکار اساسی برای تقویت مکالمه در زبان انگلیسی

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت مکالمه ( Speaking ) مکالمه در زبان انگلیسی همواره یکی از مشکلات اساسی زبان آموزان در کلیه سطوح آموزشی می باشد. در این قسمت به ارایه 10 راهکار اساسی جهت ارتقای مهارت مکالمه می پردازیم.

1- تلفظ صحیح زبان انگلیسی :

تلفظ صحیح لغات و عبارات سبب می شود تا مخاطب به روشنی متوجه منظور شما گردد. حتی اگر دامنه لغات محدودی داشته باشید، سعی نمایید تا آنرا به شیوه صحیح بیان نمایید.

آموختن تلفظ صحیح نیازمند تمرین زیاد است. با این وجود اگر تلفظ خوبی داشته باشید، قادر خواهید بود با اعتماد به نفس بیشتری سخن بگویید، زیرا مطمئن هستید که مخاطب متوجه منظور شما خواهد شد.

یکی از بهترین روشهای یادگیری تلفظ صحیح، آموختن فونتیک و بکار گرفتن آن در لغت نامه های معتبر می باشد.
ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی