تبلیغات
وب سایت مجتبی خدادادی (استاد آیلتس در شیراز) - مطالب تیر 1396

دانلود کتاب های منتخب

روز شمار آزمون آیلتس در شیراز 12 مرداد 96 موسسه ایرسافام

روز شمار آزمون آیلتس در شیراز منابع آموزشی آیلتس

موسسه ایرسافام آزمون آیلتس را در دو نوع آکادمیک و جنرال در تاریخ 3 آگوست 2017 برابر با 12 مرداد 96 در شیراز برگزار می کند.لذا داوطلبان عزیزی که خواستار ثبت نام در تاریخ مربوطه می باشند می بایست هر چه سریعتر به سایت این موسسه به آدرس اینترنتی:

موسسه ایرسافام

مراجعه کنند.همچنین لازم به ذکر است که در صورت داشتن هر گونه پرسشی در مورد آزمون می توانید سوالات خود را در قسمت نظرات همین مطلب عنوان بفرمایید.

معرفی کامل آزمون آیلتس توسط BRITISH COUNSEL

معرفی کامل آزمون آیلتس IELTS ثبت نام آزمون آیلتس منابع آموزشی آیلتس
شورای فرهنگی بریتانیا سازمانی بین المللی برای روابط فرهنگی و فرصت های آموزشی است و در سه حوزه کار می کند: هنر، زبان آموزی و فعالیت های اجتماعی. هدف این مرکز فراهم ساختن فرصت های بین المللی برای مردم بریتانیا و دیگر کشورهاست تا در سطح جهانی بین آن ها اعتمادسازی شود.اگر چه این مرکز دارای شرکای تجاری خود برای برگزاری آزمون آیلتس است ولی کماکان به عنوان مهمترین مرکز برگزار کننده آزمون آیلتس شناخته می شود.

ادامه مطلب

در ریدینگ آیلتس و تافل اول باید سوال ها را خواند یا متن را؟

منابع آموزشی آیلتس منابع آموزشی تافل آموزش مهارت درک مطلب ( Reading )
زبان آموزان بسیاری در بخش ریدینگ آیلتس و تافل با چالش های جدی روبرو هستند و کمترین میزان پیشرفت زبان آموزان در همین مهارت دیده میشود. یکی از معمول ترین سوال ها درباره راهی که باید برای پاسخگویی به سوال های گزینش شود این است که اول باید متن را خواند و بدنبال پاسخگویی به سوال های طرح شده بود یا برعکس بهتر است اول سوال ها را خواند و سپس بدنبال پاسخ آن ها در متن بود؟ در این نوشته کوشش میکنیم به این موضوع بپردازیم.

ادامه مطلب

بررسی سوالات Form Filling لیسنینگ آیلتس و بهترین استراتژی‌های پاسخ‌دهی

منابع آموزشی آیلتس آموزش مهارت شنیداری ( Listening ) فیلم آموزشی زبان انگلیسی فایل صوتی انگلیسی ( PODCAST )
در این مقاله آموزشی، یکی از انواع سوالات قسمت Listening آزمون IELTS رو بررسی میکنیم و بهترین استراتژی پاسخ دادن به این نوع سوال رو هم به شما آموزش میدیم. سوالات Form Filling لیسنینگ آیلتس جزء رایج‌ترین و همچنین ساده‌ترین سوالات بخش لیسنینگ هستند و معمولا در قسمت اول آزمون لیسنینگ با این سوالات مواجه میشید. در این نوع سوال، یک فرم جلوی شما قرار میگیره که بخشی از اطلاعاتش ناقصه. شما باید هم‌زمان با شنیدن فایل صوتی، جاهای خالی فرم رو (معمولا با حداکثر 3 کلمه و/یا یک عدد) پر کنید تا اطلاعات فرم کامل بشه. معمولا بخشی از اطلاعات فرم برای راهنمایی شما از قبل تکمیل شده.

ادامه مطلب

موفقیت داوطلب موفق آرمین اوجی با نمره 7 در آزمون آیلتس آکادمیک در سال 96

کارنامه داوطلبان موفق آیلتس کلاس های ما در سال 96 تدریس خصوصی و گروهی زبان انگلیسی منابع آموزشی آیلتس طبق درخواست مکرر دانشجویان مبنی بر قرار دادن کارنامه داوطلبان موفق آزمون آیلتس در کلاس ها، از این پس قصد داریم شما را با داوطلبان موفق پیشین آزمون آیلتس آشنا کنیم که در کلاس های ما شرکت کرده و موفق به گرفتن نمرات قابل قبول و بالایی در آزمون شده اند. لازم به ذکر است که ترتیب قرار دادن کارنامه ها از سال 96 شروع می شود چرا که از آغاز امسال تصمیم به قرار دادن کارنامه های برتر کرده ایم. در دومین سری از معرفی داوطلبان موفق به سراغ یکی دیگر از دانشجویان پر تلاش و موفق خودمان یعنی آرمین اوجی عزیز می رویم که موفق شد در بازه زمانی 3 ماه به اخذ نمره 7  آیلتس آکادمیک نائل بیاید.

ادامه مطلب

درباره سایت

استاد زبان انگلیسی در شیراز- استاد آیلتس در شیراز- استاد تافل در شیراز-تدریس خصوصی آیلتس در شیراز- استاد مکالمه در شیراز-مدرس آیلتس در شیراز-مدرس تافل در شیراز-بهترین کلاس آیلتس در شیراز- بهترین کلاس تافل در شیراز- تدریس خصوصی زبان در شیراز-تدریس خصوصی تافل در شیراز- دوره فشرده آیلتس در شیراز-بهترین استاد آیلتس در شیراز

بایگانی

نویسندگان

پیوندها

تصاویر برگزیده

شبکه های اجتماعی